Automatyzacja marketingu

Zoho CRM wspomaga zespół marketingu w prowadzeniu kampanii, kwalifikowaniu potencjalnych klientów i przekazywaniu ich do sprzedaży. Użyj CRM, aby zmobilizować zespoły marketingowe i sprzedażowe. Zdobywaj nowe namiary, przeprowadzaj ukierunkowane kampanie e-mail marketingowe i porównuj wydatki na reklamę z przychodami ze sprzedaży dzięki integracji z Google AdWords.

Formularze internetowe

Dobrze przygotowane kampanie marketingowe przynoszą wysokiej jakości namiary dla zespołu sprzedaży. Zoho CRM oferuje zarówno konfigurowane, jak i gotowe formularze internetowe, które zamieniają kampanie marketingowe w maszynki sprzedażowe generujące namiary. Skonwertuj odwiedzających stronę w namiary dla Twojego zespołu, bez konieczności pisania pojedynczej linii kodu.

Czytaj więcej

Kampanie

Śledź każdą kampanię. Ustaw budżet, przydziel zadania do odpowiednich osób, uruchom kampanię i śledź jej wyniki od początku do końca w Zoho CRM.

Czytaj więcej

Google AdWords

Dowiedz się dokładnie, ile wydajesz na każdą kampanię marketingową, jednocześnie wiedząc, która z nich najlepiej działała, dzięki integracji Zoho z Google AdWords.

Czytaj więcej

Skanowanie wizytówek

Aplikacja skanuje informacje z wizytówek i automatycznie wypełnia pola w CRM tworząc nowy kontakt lub uzupełniając już istniejący. Dzięki temu możesz z łatwością i szybko zareagować – dodać notatki, przypisać zadanie dotyczące właśnie poznanego Klienta, lub wysłać mu wiadomość z podziękowaniem za rozmowę.  

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress