Osobom, które profesjonalnie zajmują się rekrutacją, najbardziej zależy na dwóch rzeczach: wyselekcjonowaniu najbardziej utalentowanych kandydatów i dokonania tego wyboru jak najszybciej. Zoho nieustannie udoskonala Zoho Recruit chcąc wyjść naprzeciw tym potrzebom.

 

Dwukierunkowa integracja z CRMem

 

Dzięki dodanej niedawno opcji dwukierunkowej sychronizacji Zoho Recruit z Zoho CRMem, można teraz płynnie przesyłać informacje między nimi. Ale to nie wszystko. Moduły w CRMie mogą zostać zmapowane do odpowiadających im modułów w Recruit. Możliwości do Oferty pracy, Namiary do Kandydatów, Konta do Klientów. Wystarczy zmienić ustawienia, a synchronizacja nastąpi automatycznie.

 

Żeby dokonać synchronizacji, wystarczy skorzystać z podanej instrukcji (instrukcja po angielsku).

 

Integracja z Zoho Campaigns

 

Cotygodniowe lub comiesięczne newslettery, maile powitalne, ankiety dla klientów – Zoho Campaigns zajmie się nimi wszystkimi. Co więcej, po zsynchronizowaniu Campaigns z CRMem, możliwe jest importowanie klientów z Zoho Recruit do CRMa, a następnie do Campaigns. Dzięki temu możliwe będzie śledzenie reakcji odbiorców na wysłane do nich kampanie. Użyj tej opcji, by śledzić reakcje kandydatów na maile, usprawniając proces selekcji.

 

Zanalizuj tendencje kandydatów na podstawie ilości kliknięć w kampanii. Użyj zdobytej wiedzy by dostosować swoje strategie rekrutacyjne. Stwórz mail, który uzyska dużo kliknięć i będzie atrakcyjny dla kandydata!

 

Dotrzyj do większej ilości kandydatów

 

Sprawdź nowe integracje z serwisami rekrutacyjnymi, jak CV Library czy Job Rapido. Te integracje pozwalają na umieszczenie oferty pracy na serwisie rekrutacyjnym przy użyciu jednego kliknięcia.

 

Wtyczka Microsoft Outlook dla Mac

 

Używasz Maca? Teraz kiedy korzystasz z Zoho Recruit możesz też skorzystać z wtyczki dającej dostęp do twojego konta Outlooka. Użytkownik z uprawnieniami administratora może zainstalować tę wtyczkę, należy tylko pamiętać o zamknięciu aplikacji Outlooka przed rozpoczęciem procesu instalacji.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress