CRM ze stajni Zoho daje potężne możliwości rozbudowy modułów, odpowiednich dla Twojej branży czego nie znajdziesz u konkurencji - NOWOŚĆ!
Zoho jest w pełni dostosowane do Google, dzięki czemu możesz synchronizować dane pochodzące z Google Apps i importować je m. in. do CRMa.
Wersja mobilna CRMa pozwala na ciągły dostęp do danych nawet jeśli jesteś offline.
1 miejsce w Google Play w kategorii płatnych CRMów.
Załóż konto Zoho CRM**Wersja oryginalna. Wg ustawień globalnych Zoho.

Wersja z konfiguracją ZPartner****Wersja z dopasowaniami @zpartner.pl pod kątem firm sprzedających usługi. 15 dniowa wersja próbna. Wyłącznie wersja płatna.


zohocrm-plus

Sprzedaż i MarketingZoho CRM organizuje procesy Handlowe i Marketingowe. Łączy w cyklu sprzedaży namiary, konta, kampanie itp. To prosty system zarządzania.

Więcej

Zarządzanie magazynemZoho CRM usprawnia cykl sprzedaży zapewniając w pełni zintegrowany system zarządzania magazynem.

Więcej

Obsługa KlientaZoho CRM stosuje moduły Zgłoszeń i Rozwiązań, aby zapewnić efektywny zintegrowany z danymi handlowymi proces obsługi klienta.

Więcej

Raporty i Kokpity


Zoho CRM poprzez Raporty i Kokpity wspomaga analizę trendów w obszarze sprzedaży i marketingu oraz kluczowych wskaźników CRM

Więcej

Zabezpieczenia oparte na rolach


Zoho CRM zapewnia kontrolę dostępu do danych CRM w oparciu o rolę użytkownika w hierarchii organizacyjnej.

Więcej

Połączenie z Mailem


Zoho CRM wpływa na wzrost wydajności sprzedawców poprzez synchronizację Kontaktów, Zadań, Kalendarza oraz korespondencji mailowej z Klientami. Bez względu czy korzystasz z własnego serwera mailowego, duży dostawców typu onet, interia czy skorzystasz z naszego narzędza Zoho Mail wszystkie maile twoich współpracowników mogą znaleźć się w jednym miejscu. Na karcie Klienta w CRM zobaczysz całą historię korespondencji z Klientami.

Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress