Uwaga: Wybrane wersje demo dostępne są po kliknięciu w ikony produktów !

Aplikacje pakietu biurowego Zoho Writer, Zoho Sheet są programami dostępnymi całkowicie bezpłatnie. Można z nich korzystać bez rejestracji w serwisie, z możliwością wydruku dokumentu, lecz bez możliwości zapisania zmian. Rejestracja w Zoho umożliwia zapisanie utworzonego dokumentu.

Zoho Writer (aplikacja darmowa – wymaga rejestracji)

Zoho Sheet (demo bez rejestracji)

Aplikacja Zoho CRM (demo bez rejestracji) jest darmowa dla trzech użytkowników, dla każdego następnego zarejestrowanego w firmie użytkownika należy wykupić stosowny abonament płatny według dostępnego na naszych stronach cennika Zoho.

 Zoho Projekty – wersja darmowa (wymaga rejestracji) oferuje możliwość prowadzenia jednego projektu bez opłat. Bez limitu użytkowników pracujących przy projekcie. Wersje płatne, dla 10 równolegle prowadzonych projektów, dostępne są w cenie 12 dolarów za miesiąc.

Korzystanie z Zoho Business jest darmowe dla pierwszych dziesięciu użytkowników, od jedenastego użytkownika opłata wynosi już od 5 dolarów za miesiąc.

Aplikacja Zoho Spotkania jest darmowa dla pokazów jeden na jednego. Pokaz na większą liczbę obserwatorów kosztuje już od 12 dolarów miesięcznie za możliwość spotkania maksymalnie pięciu uczestników.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress