Warszawa 10 Sierpnia 2010.
ZohoCreatorIntegracja Kreatora i Zoho CRM

W miarę rozwoju aplikacji Zoho planowaliśmy integrację Kreatora Zoho z innymi aplikacjami biznesowymi. Jakiś czas temu rozpoczęliśmy proces integracji Kreatora z Raportami Zoho , który wkrótce dobiegnie końca.

 

 

Niektórzy z użytkowników Zoho CRM od dawna odczuwali potrzebę budowy specyficznych aplikacji takich jak Kalkulacja Marży Sprzedaży, Zapytanie o Wycenę itp. Tworzyli je Kreatorze Zoho i udostępniali Namiarom/Kontaktom poprzez Zoho CRM. W tej sytuacji integracja pomiędzy tymi dwiema aplikacjami wydaje się być logicznym następstwem.

 

news8-1
Z jednej strony znalazło się oprogramowanie typu baza danych online z drugiej zaś popularny system zarządzania relacjami z Klientami online . Połączenie tych dwóch aplikacji nie było zadaniem łatwym. Niekończące się dyskusje i wielogodzinne spotkania pozwoliły nam zyskać pewność, że żadna z aplikacji nie ucierpi w procesie wprowadzanych zmian. W ten sposób zrodziła się koncepcja procesu integracji Kreatora i Zoho CRM.

W rezultacie rozpoczętego procesu integracji możesz pobrać dane z dowolnego modułu Twojego konta Zoho CRM do Kreatora Zoho a także utworzyć nowe rekordy dla Zoho CRM w Kreatorze.
Dodaliśmy dwie nowe funkcje ułatwiające realizację tych zadań. Funkcja getRecords() umożliwia pobranie rekordów z konta Zoho CRM i wyświetlanie ich w formularzu. Funkcja create() służy do tworzenia nowych rekordów w Zoho CRM. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronach Pomocy Zoho dotyczących Pobierania Rekordów oraz Tworzenia Rekordów .

Demozolta.jpgdarmowezielonawa.jpg

czat.gif

 

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress