Przygotowaliśmy moduł łączący Zoho CRM z aplikacją CDN Optima. Moduł przekazuje pomiędzy tymi aplikacjami dane dotyczące:

Kontrahentów Optima. Wszelkie informacje o nowych kontrahentach lub o zmianach istniejących jest połączona Online. Wszelkie zmiany w Optima przekazywane są natychmiast do Zoho CRM.

Faktury i paragony Optima. Informacja o wystawionych paragonach i fakturach w Optima przekazywane są w trybie online do Zoho CRM.

Moduł zadań. Synchronizacja historycznych zadań Optima.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą modułu CRM Optima lub dołączeniem elastycznego, opartego na serwisach www modułu Zoho CRM do już działającego systemu zapraszamy do kontaktu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Każde zamówienie przed jego realizacją podlega przeglądowi i potwierdzeniu przez Sprzedającego pod kątem w szczególności: - Prawidłowego dobrania licencji Zoho do rozmiaru firmy - Połaczenia/ integracji pomiędzy produktami Zoho - Aktualności ceny w ofercie Zoho i jej prawidłowości pod kątem miejsca przechowywania danych ( EU, US, inne) Zamknij