Warszawa, 10 Marca 2010

zohologo.jpg

Integracja Zoho z Facebook Connect: Witamy użytkowników Facebooka!

Użytkownicy mogą logować się do aplikacji Zoho przy użyciu danych dostępu Facebooka
•    Zestaw aplikacji Zoho otwiera się na 400 milionów użytkowników Facebooka
•    Korzystający z Facebooka otrzymują możliwość dostępu do wszystkich aplikacji Zoho, w tym pakietu Zoho Office, Zoho CRM, Zoho Spotkania, Zoho Creator, Zoho Invoice, Zoho Projekty i innych
•    Odwiedź stronę Zoho www.zoho.com i znajdź „Zapisz się przez Facebook”

PLEASANTON, Kalifornia (Business Wire) Jak ogłosiła dziś firma Zoho, dokonała ona integracji funkcji Facebook Connect z jej aplikacjami wspierającymi produktywność, współpracę i przedsięwzięcia biznesowe. Od teraz użytkownicy Facebooka mogą w łatwy sposób wypróbować aplikacje Zoho przez zalogowanie się na www.zoho.com przy użyciu swoich kont na Facebooku.

„Otwartość ma ogromne znaczenie dla filozofii działania Zoho”, powiedział Raju Vegesna, popularyzator Zoho. „Chcemy, aby nasze oprogramowanie było otwarte na wszystkich i z pewnością nie pragniemy, aby proces tworzenia konta był związany z czymkolwiek bardziej złożonym od pstryknięcia palcami.  Wielu naszych klientów już teraz loguje się używając innych danych, a teraz po prostu wzięliśmy pod nasze skrzydła także i użytkowników Facebooka. Z jednej strony mogą oni zalogować się w Zoho za pomocą danych dostępu Facebooka, a z drugiej mamy nasze aplikacje Zoho działające na platformie Facebooka, dzięki czemu integracja jest płynna i elegancka”.

Pojedynczy login daje użytkownikom Facebooka pojedynczy dostęp do wszystkich aplikacji Zoho, włączając w to pakiet Zoho Office oraz inne aplikacje biznesowe Zoho, takie jak Zoho CRM, Zoho Spotkania, Zoho Creator, Zoho Invoice, Zoho Projekty, Zoho DB & Raporty, Zoho Kadry, Zoho Biznes i Zoho Marketplace. Jako że większość aplikacji biznesowych Zoho posiada wersje bezpłatne, nasi klienci mogą – nie ponosząc żadnych kosztów – zwiększyć ilość aplikacji biznesowych on-line, z których korzystają.

Ta możliwość jest szczególnie użyteczna, gdy dzielone są dokumenty i różnego rodzaju pliki. Teraz nasi klienci mogą dzielić się swoimi plikami z przyjaciółmi, którzy też mają konta na Facebooku. Znajomi ci mogą dzięki temu logować się za pomocą swoich danych dostępu i korzystać z dzielonych plików bez tworzenia nowego konta w Zoho.
Aby uzyskać więcej informacji o Zoho, prosimy o złożenie wizyty na stronie www.zpartner.pl . Zachęcamy do skorzystania z naszego kanału RSS z najświeższymi informacjami, a także śledzenia wiadomości o naszej firmie na Twisterze: twitter.com/zpartner .


Demozolta.jpgdarmowezielonawa.jpg

czat.gif

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress