Zoho Creator narzędzie w którym można utworzyć dowolną aplikację, opublikować ją w internecie i udostępnić na urządzeniach mobilnych zostało wzbogacone o kolejną integrację.

Już teraz programista może skupić się na pisaniu oprogramowania specyficznego dla firmy a nie nad przenoszeniem danych pomiędzy działami firmy. Dotychczas Creator łączył się z Zoho CRM, Zoho Invoice, Zoho Calendar, Zoho Reports i Zoho Recruit. Dodatkowo można wykorzystywać istniejące integracje do aplikacji Voip ( Twilio) lub Clickatell – serwisu wysyłającego SMSy. To wszystko dzięki wykorzystaniu bardzo rozbudowanego API Zoho Creatora.

W tym miesiącu pojawiło się nowe rozszerzenie API pozwalające zakładać automatyczne zgłoszenia do Helpdesku ( Zoho Support) z wewnątrz aplikacji Creatora. Można w ten sposób na przykład połączyć system prezentacji oferty w Creatorze z aplikacją Support używaną przez dział wysyłek. Pomysłów może być wiele. Zapraszamy do korzystania z Creatora i jego rozszerzeń.
creatorsupport-1

Jeżeli potrzebujesz zaprogramować jakąś aplikację i chciałbyś zrobić to szybko i bezpiecznie zapraszamy również do zlecenia pracy nam. Wykonujemy Oprogramowanie na zlecenie wg potrzeb Klientów.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress