Zoho Mail (część WorkPlace) to ceniony i funkcjonalny webowy klient poczty

Pracuj na przejrzystym i szybkim Webmailu z zaawansowanymi funkcjami. Uwolnij się od nudnych aktualizacji oprogramowania. Zero reklam nawet w wersji darmowej. Twoje maile nie będą skanowane pod kątem słów kluczowych.
Synchronizacja z innymi aplikacjami Zoho jak np. Docs, Calendar, Notes, Cliq, Invoice.. Możliwość podpięcia do 15 skrzynek mailowych, nie musisz więcej otwierać kolejnych okien aby odczytać pocztę.
Załóż konto Zoho Mail

 

Zoho Mail – kontrola nad twoją skrzynką email

Wypróbuj pocztę, która zapewnia szybkie, niezawodne i wolne od reklam działanie. Ergonomiczny interfejs, sprawdza się zarówno w zastosowaniu dla klientów biznesowych jak i użytkowników prywatnych. Możesz z niej korzystać gdziekolwiek jesteś – wystarczy dostęp do przeglądarki lub aplikacji w telefonie.

•Foldery   •Etykiety poczty   •Flagi  •Reguły i Filtry   •Widok konwersacji w wątkach

 

E-mail zaprojektowany z myślą o użytkownikach biznesowych

Pracuj na przejrzystym i szybkim Webmailu z zaawansowanymi funkcjami. Przejmij kontrolę nad swoją skrzynką odbiorczą i uwolnij się od aktualizacji oprogramowania.

•Zarządzanie wieloma kontami     •Dynamiczne adresy „od”   •Spersonalizowane konta osobiste    •Zaawansowane wyszukiwanie    •Czat     •Szablony    •Skróty   •Skrzynka nadawcza

1978230000000251001_1450451377843

Adres e-mail i pakiet biurowy online razem.

Poczta Zoho obejmuje również pakiet biurowy Zoho Docs. Dysk sieciowy zapewnia miejsce na dowolne pliki, dokumenty, czy zdjęcia. Twój zespół może tworzyć, edytować i współpracować na edytorach tekstowych, arkuszach kalkulacyjnych i narzędziu do prezentacji dokumentów przy użyciu najbardziej wyrafinowanych edytorów internetowych. Dzięki nim możesz pracować szybciej i zwiększyć produktywność w biurze. Jednocześnie może pracować na jednym pliku wiele osób. Automatycznie zapisywana jest historia zmian. Wersja mobilna Zoho Docs pozwala na ciągły dostęp do plików.


•Dokumenty    •Kalendarz   •Zadania   •Notatki   •Kontakty

1978230000000251001_1450451048776

 

Panel sterowania

Potężny panel sterowania administratora z prostym i solidnym interfejsem daje administratorom pełną kontrolę nad funkcjami, takimi jak zasada ograniczeń e-maila, zarządzanie domenami, dwustopniowe uwierzytelnianie, zarządzanie grupą i więcej.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Żeby szybko skonfigurować e-mail skorzystaj z samouczka , który poprowadzi Cię krok po kroku w konfiguracji. Używając rozbudowanych opcji panelu sterowania możesz w prosty i bezpieczny sposób zarządzać polityką e-mail w firmie, przydzielać skrzynki pocztowe pracownikom.

1978230000000251001_1450451272782

E-mail na urządzeniach mobilnych

Korzystaj z rozbudowanych aplikacji na Androida oraz iOS, które zawierają w sobie email, kalendarz, kontakty, pliki, przypomnienia. Możesz czytać i tworzyć wersje robocze wiadomości na urządzeniu mobilnym, nawet gdy nie masz dostępu do internetu. Wiadomości zostaną wysłane, jak tylko połączysz się z siecią.

1978230000000251001_1450450980025

Nieograniczone aliasy i grupy

Można tworzyć wiele aliasów. Organizowanie grup kont e-mail pozwala na łatwą wymianę i udostępnianie wiadomości między użytkownikami.

Wiele domen

Zoho Mail oferuje rozbudowane opcje zarządzania domeną dla firm z dostępem przez protokoły POP3 i SMTP. Możesz zarejestrować nową domenę, zarządzać wieloma domenami i łatwo włączyć hosting pocztowy dla już posiadanych domen.

Rozbudowana wyszukiwarka i filtry

Natychmiastowe wyszukiwanie wiadomości w oparciu o różne kryteria a wyniki zobaczysz na osobnych kartach. Filtrowanie e-maili, oznaczanie ich etykietami i flagami oraz bezpośrednie przenoszenie ich do określonych folderów.

Bezpieczne i niezawodne działanie

Doskonałe filtry antyspamowe. Blokowanie wiadomości e-mail w oparciu o adres IP, domeny, zastrzeżenie treści dla całej organizacji, kontrolę przychodzących / wychodzących wiadomości dla użytkowników korporacyjnych, zarządzanie czarną listą spam / biała listą. Jako dostawca ponad 25 aplikacji, produkty Zoho są zabezpieczone wieloma warstwami bezpiecznej infrastruktury i maja gwarancję dostępności na poziomie 99,9 proc.

Załóż konto Zoho Mail

Do 25 użytkowników za darmo – sprawdź program poleceń.

Nowoczesne funkcje, łatwa współpraca z zespołem:

Strumienie

Strumienie pozwalają na interakcję z członkami zespołu typu social media wewnątrz twojej poczty w kontekście otrzymanego maila. To nowy sposób na komentowanie i dzielenie się informacjami na temat maila z innymi. Dzięki tej funkcji już nie będziesz musiał przesyłać maila do wiadomości innych współpracowników. Nadal nie wiesz, jak to działa? Chętnie Ci wytłumaczymy – napisz do nas: info@zpartner.pl.

Załączniki i multimedia

Czy zdarzały ci się sytuację, że w ogromnej ilości wiadomości z załącznikami nie mogłeś odnaleźć interesujących się załączników? Rozumiemy to. Nasz moduł do wizualizacji załączników zapewnia graficzny widok każdego załącznika, starannie posortowane. Skorzystaj z naszych filtrów i organizuj dokumenty tak jak tego potrzebujesz. Przestań szukać, zacznij wizualizować; zobacz to, czego szukasz.

Udostępnianie folderów

Czy chciałbyś zorganizować komunikację projektu w jednym folderze? Teraz możesz podzielić się mailami w utworzonym folderze! Ustaw reguły i dziel się mailami z zespołem automatycznie jeden po drugim. Przypisz foldery do członków zespołu, a każdy mail trafi do odpowiednich osób.

Zintegrowany kalendarz, zadania, notatki, czat i kontakty

Koordynacja zespołu wymaga realizacji wielu zadań. Wykorzystuj treść wiadomości do tworzenia zadań lub notatek zaznaczając odpowiedni tekst w wiadomości e-mail. Bądź na bieżąco i nie przegap terminów dzięki wykorzystaniu kalendarza, zadań i notatek. Do dyspozycji masz także komunikator internetowy – Zoho Cliq.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress