Oprogramowanie wspomagające obsadę stanowisk Zoho Kadry (People)

 

Każda firma rekrutacyjna musi stawić czoło wielu problemom takim jak negocjacje umów z klientami,  informowanie klientów o statusie ofert pracy, wyszukiwanie właściwych kandydatów, gromadzenie informacji potrzebnych do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, kontrola aplikacji, negocjacje oferty dla kandydata itp. Wszystkie wymienione wyżej działania nie pozwalają się skupić na głównym zadaniu, jakim jest zatrudnianie właściwych kandydatów. Oprogramowanie wspomagające obsadzanie stanowisk Zoho Kadry (People) pomaga w automatyzacji procesu obsady przy minimalnym wysiłku i dostosowaniu programu, co pozwala skupić się na realizacji celów biznesowych.

 

Zoho Kadry (People) zapewnia kompletne rozwiązania w zakresie obsady stanowisk personelem oraz zarządzania rekrutacją i kontaktami. Wymagająca minimalnego dostosowania aplikacja Zoho Kadry (People) usprawnia zarządzanie kontaktami, klientami i kandydatami. Pozwala na integrację procesu rekrutacyjnego od chwili dodania nowego zapotrzebowania, poprzez umieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej, przegląd zgłoszeń i ustalenie harmonogramu rozmów kwalifikacyjnych, kontrolę postępów kandydatów w procesie rekrutacyjnym, aż do momentu zatrudnienia wybranego kandydata.

 

Klienci

Dodawanie klientów, szczegółowych informacji o klientach, kontraktów i innych dokumentów regulujących wspólne ustalenia ułatwia kontrolę i odnalezienie potrzebnych informacji.

 

Kontakty z klientami

Dodawanie głównego kontaktu i innych kontaktów klienta. Przypisywanie ról i uprawnień do każdego kontaktu w celu ustalenia poziomu dostępu do zapisanych informacji.

 

Uprawnienia klientów

Klienci mają możliwość podglądu statusu swoich ofert pracy poprzez logowanie bezpośrednio do systemu. Pozwala to  wzmocnić zaufanie i poprawić relacje biznesowe oraz uniknąć angażowania wielu narzędzi, aby sprawnie komunikować się z klientami.

 

Procesy biznesowe

Integracja procesów biznesowych wspomaga pracę nad ofertami danego klienta. Przypisywanie zatwierdzania procesów i list kontrolnych do ofert pracy i aplikacji kandydatów.

 

Bez kodowania

Dostosowanie oprogramowania w systemie przeciągnij i upuść, bez kodowania.

 

Kontrola aplikantów

Prawidłowo zdefiniowane procesy kontroli aplikantów zintegrowane z oprogramowaniem wspomagają obsadę stanowisk.

 

Historia

Użytkownicy mają możliwość notowania dyskusji, decyzji dotyczących ofert pracy i kandydatów poprzez wprowadzanie komentarzy.

 

Użytkownicy określani mianem Dummy users

Możliwość dodanie do systemu jako element procesu biznesowego klientów, którzy nie chcą logować się do systemu jako dummy users.

 

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress