Tym razem omówiona zostanie nowa fukncjonalność Zoho Maila – możliwość planowania wysyłki maila.

 

Niecodzień zdarza się nam, że potrzebujemy wysłać mail o określonym czasie, by odkryć z frustracją, że inne sprawy odciągają nas od tego celu i w natłoku zajęć zapominamy maila puścić. Możliwość zaplanowania wysyłki maili ma przeciwdziałać takim właśnie problemom.

 

System umożliwia nie tylko wysłanie maila raz o określonej godzinie, ale także na ustawienie maili cyklicznych, które będą wysyłane co określony czas. Zaplanowane wysyłanie maili można w każdej chwili przed wysłaniem modyfikować.

 

Możliwe jest też ustawienie przypominajki, która przypomni nam żeby skontaktować się z klientem. Przypominajkę można ustawić tak, by przypominała nam o tym, gdy klient nam nie odpowie, odpowie lub żeby przypominała niezależnie od odpowiedzi.

 

ZAŁÓŻ KONTO ZOHO

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Każde zamówienie przed jego realizacją podlega przeglądowi i potwierdzeniu przez Sprzedającego pod kątem w szczególności: - Prawidłowego dobrania licencji Zoho do rozmiaru firmy - Połaczenia/ integracji pomiędzy produktami Zoho - Aktualności ceny w ofercie Zoho i jej prawidłowości pod kątem miejsca przechowywania danych ( EU, US, inne) Zamknij