Czym jest i co daje Zoho Campaigns?

to profesjonalne narzędzie do wysyłki kampanii mailingowych. Twórz i wysyłaj profesjonalne mailingi/newslettery skup się na budowaniu relacji z klientami. Zautomatyzuj swój e-mail marketing dzięki rozbudowanym Autoresponderom
poznaj skuteczność i wydajność swoich kampanii mailingowych i społecznościowych. Zrozum działania swoich odbiorców i popraw jakość kampanii na przyszłość udostępnij swoje kampanie na portalach społecznościowych. Twórz Landing Pages dla fanów na Facebooku
Załóż konto Zoho Campaigns

Kontaktuj się z Klientami łatwym w użyciu narzędziem prowadzenia kampanii mailowych i społecznościowych.

 

 

Skup się na czytelnikach. Zostaw nam zarządzanie bazą odbiorców. Zajmiemy się automatycznymi odpowiedziami, wypisywaniem się z listy itp.
Ładny wygląd to kwestia kilku klików. Wybierz z gotowej listy szablonów. Uzupełnij maila o swoje logo i skorzystaj z gotowej biblioteki i wbudowanego edytora.
Zrozum swoich Klientów. Wykorzystaj raporty kampanii. Zaplanuj w CRM postępowanie z osobami które otworzyły maile czy kliknęły na Twoją ofertę.

Wbudowana synchronizacja z CRM. Zapomnij o konieczności importów czy eksportów listy klientów do swojego systemu sprzedaży.
Kontaktuj się wszędzie. Kontaktuj się ze swoimi Klientami tam gdzie lubią przebywać. Przygotuj kampanie na Facebooku, Twitterze czy Linkedinie.
Działa również z Google Apps. Możesz przygotować kampanie do swoich kontaktów z Gmail czy nawet z arkusza w Google Docs

 

Jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem kampanii mailingowych do swojej bazy Klientów skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy w konfiguracji i przygotowaniu pierwszych kampanii.

 

Tak, chcę wysłać ofertę do potencjalnych klientów

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Każde zamówienie przed jego realizacją podlega przeglądowi i potwierdzeniu przez Sprzedającego pod kątem w szczególności: - Prawidłowego dobrania licencji Zoho do rozmiaru firmy - Połaczenia/ integracji pomiędzy produktami Zoho - Aktualności ceny w ofercie Zoho i jej prawidłowości pod kątem miejsca przechowywania danych ( EU, US, inne) Zamknij