Zoho Creator to oprogramowanie w chmurze służące do tworzenia własnych aplikacji. Interfejs drag-and-drop (przeciągania i upuszczania) Zoho Creator umożliwia tworzenie własnych aplikacji biznesowych w kilka dni, a nie tygodni. Korzystając z tej aplikacji, użytkownicy mogą tworzyć niestandardowe aplikacje do gromadzenia danych, projektować swoje przepływy pracy i konfigurować unikalne reguły, które pomogą im w dalszym napędzaniu biznesu, analizować dane i współpracować z użytkownikami aplikacji.

Zoho Creator pozwala skoncentrować się na automatyzacji procesów biznesowych bez obawy o utrzymanie, hosting i skalowalność. Dzięki natywnym aplikacjom mobilnym można uzyskać dostęp do danych w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

Jako partner Zoho oferujemy kompleksowe usługi tworzenia aplikacji w Zoho Creator. Wykonujemy systemy na zamówienie, które mogą przyjąć formę osobnych aplikacji, jak i nakładek na inne aplikacje Zoho np. Zoho CRM już w firmie wykorzystywane.

Lista przykładowych aplikacji stworzonych przez nas:

Oferujemy kompleksowe usługi tworzenia aplikacji dla środowiska Zoho. Wykonujemy systemy na zamówienie, które mogą przyjąć formę osobnych aplikacji, jak i nakładek na aplikacje Zoho ( np CRM) już w firmie wykorzystywane. Do realizacji tego typu projektów nasi specjaliści dobierają odpowiednią do warunków technologię najczęściej Zoho Creator + mySQL i inne.

Oferujemy również prace informatyczne m.in.:

  • Ładowania historycznych danych do baz Zoho,
  • Łączenia ( integracji) systemów Zoho z systemami ecommerce ( sklepy internetowe, obce systemy ERP),
  • Opracowanie środowiska raportowego firmy – Management Information System ( gotowe moduły dla sprzedaży, błędów aplikacji, śledzenia portfolio projektów),
  • Łączenie z innymi systemami oferującymi usługi w chmurze np google, twillio, ebay,
  • Inne wg potrzeb Klienta

ProgramowanieNaZamówienie

Przy tworzeniu oprogramowania stosujemy zmodyfikowaną na nasze potrzeby metodę programowania zwinnego. Każdy etap produkcji tj. każde wydanie (w tym pierwsze wydanie aplikacji) jest wykonane w tej technologii, która skupia się przede wszystkim na szybkim wytwarzaniu oprogramowania i obniżeniu kosztów.

Dlaczego warto:

  • szybkie wytwarzanie oprogramowania i obniżenie kosztów, dzięki ograniczeniu do minimum dokumentacji projektowej,
  • cykliczna, iteracyjna praca z Klientem na każdym etapie projektu,
  • wprowadzanie zmian także podczas realizacji projektu, poprzez bezpośredni i ciągły kontakt z deweloperem (działające oprogramowanie widoczne jest w środowisku testowym)
  • indywidualne kokpity informujące o stanie zleconych prac ( ilość otwartych zadań, przepracowane godziny, otwarte błędy itp)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress