Zarządzanie rekrutacją i aplikacjami

 

Pozyskanie utalentowanych w danej dziedzinie pracowników to największe i najtrudniejsze wyzwanie każdego działu rekrutacji. Nawał przyziemnej pracy papierkowej i rutynowych prac czyni je jeszcze trudniejszym. Prosta, pięcioetapowa rekrutacja wprowadzona w aplikacji Zoho Kadry (People) usprawnia proces przyjmowania pracowników wspomagając przeszukiwanie bazy danych w poszukiwaniu właściwych kandydatów, ustalanie terminów rozmów kwalifikacyjnych aż do momentu zatrudniania pracownika. Dzięki temu dział rekrutacji może skupić się na realizacji strategii poszukiwania właściwych talentów.

 

Umieszczanie ofert pracy

Menadżerowie otrzymują możliwość umieszczania / utrzymywania / anulowania ofert pracy. Mogą określić wymagane zdolności i umiejętności.

 

Dodawanie ofert pracy na stronę internetową

Osadzanie wybranych Ofert Pracy na stronie internetowej umożliwia kandydatom aplikację na interesujące ich stanowisko.

 

Badanie aplikacji

Popularyzacja bazy danych kandydatów dzięki możliwości dodawania / importowania aplikacji. Bezpośrednie dodawania aplikacji kandydatów do bazy danych poprzez osadzone na stronie internetowej formularze.

 

Przeszukiwanie aplikacji

Przeszukiwanie aplikacji i wybór kandydatów w oparciu o dowolne kryterium wyszukiwania, takie jak doświadczenie zawodowe, umiejętności, nazwisko itp.

 

Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych i składanie ofert

Planowanie wielopoziomowych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami i wybór kandydata jednym kliknięciem. Możliwość wysyłania i kontroli ofert pracy przez dział rekrutacji z wykluczeniem pracy papierkowej.

 

Kontrola postępów kandydatów

Prosty i praktyczny sposób kontroli postępów kandydatów na różnych etapach procesu rekrutacji i umożliwienie podjęcia niezbędnych działań takich jak powiadomienie kandydata poprzez email, umieszczanie komentarzy dotyczących danego kandydata itp.

 

Automatyzacja mechanizmu powiadamiania

Powiadamianie o podejmowanych działaniach wysyłane poprzez email do kandydatów, osób prowadzących rozmowy kwalifikacyjne i zatwierdzających kandydatów oraz właścicieli tej konkretnej rekrutacji.

 

Zatrudnienie przez jedno kliknięcie

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zmienić status kandydata na pracownika, co znacząco zmniejsza ilość pracy papierkowej.

 

 

 

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress