Zoho Campaigns, dzięki zintegrowaniu z Shopify, pozwala wysyłać do klientów maile z ofertami, prośbami o opinie itp.. Shopify, który upraszcza zarządzanie twojego sklepu online, jest jednym z najpopularniejszych dostępnych platform eCommerse.

Dzięki integracji z Zoho Campaigns, możesz regularnie rozsyłać informacje o zmianach w ofertach twojego Shopify, a nawet śledzić zakupy dokonane z e-maili, które dotychczas wysłałeś.

Dzięki Shopify-specific e-mail templates, możesz w prosty sposób stworzyć szablon, który będzie odpowiadał twoim potrzebom.  Jedyne co musisz zrobić to dodać zawartość i wysłać poprzez campaign.

Jest 5 typów email campaigns które z których możesz skorzystać:

1. ‚What’s New In Store’ Campaign
Prosta kampania, która informuje co jest nowego w sklepie. Podczas kreowania, produkty sklepowe automatycznie pojawiają się w Zoho Campaigns, więc wystarczy wybrać najnowsze i dodać je do szablonu.
2. ‚Feedback’ Campaign
Ten typ maila wysyła się po dokonaniu zakupu przez klienta. Można w nim zawrzeć podziękowania za zakup oraz spytać czy produkt i/lub forma zakupu się spodobały. Lista klientów która zakupiła produkt przy pomocy Shopify e-mail campaigns jest umieszczona w Zoho Campaigns, nad raportami ecommerce.
3. ‚It’s raining offers’ Campaign
Dodaj wszystkie specjalne oferty do twojego e-mail campaigns i wyślij je do swoich klientów. W tej kampanii klienci mogą dokonać zakupu od razu z otrzymanego e-maila.
4. ‚The Reward Program’ Campaign
Możesz wynagradzać swoich najczęstszych klientów poprzez punkty nagród, które zbierają się z każdym zakupem.
5. ‚A reminder’ Campaign
Sprawdź ilu użytkowników porzuciło zamówienia i wyślij im maila z przypomnieniem o ich niedokończonych zakupach.

Custom Coupon Codes
Jeżeli korzystasz z innych platform eCommerce i chcesz porozsyłać specjalne oferty z kuponem do każdego klienta, możesz skorzystać z Coupon Email Campaigns. Unikalny kupon jest automatycznie generowany dla każdego odbiorcy twojego campaign. Jedyne co musisz zrobić to dodać Coupon Merge Tag podczas tworzenia szablonu.

Coupon reports pozwala sprawdzić, jak dobrze poszła kampania.

 

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji? Chętnie pomożemy.

KONTAKT

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress