Aplikacje Zoho są bardzo intuicyjne i przyjazne dla użytkowników. Jednak jednym z elementów udanego wdrożenia systemu jest zwiększenie świadomości pracowników i ich solidne przeszkolenie, które przyśpieszy i ułatwi pracownikom w pełni korzystać z Zoho.

 

Proponowane formy szkoleń:
Bezpłatne webinaria – Tematyczne prezentacje funkcjonalności i wykorzystania narzędzi Zoho prowadzone kilka razy w miesiącu. Sprawdź terminy i zapisz się.
Szkolenia on-line – Zdalne szkolenie prowadzone w formie prezentacji z możliwością rozmowy z trenerem.
Szkolenia stacjonarne – Warsztaty stacjonarne prowadzone w formie wykładu oraz zajęć interaktywnych, co gwarantuje aktywne zaangażowanie uczestników. Szkolenie odbywa się na systemie użytkowników według wymagań organizacji tak, aby odwzorować warunki codziennej pracy. Ćwiczenia praktyczne i dyskusje z trenerem.

 

[table "19" seems to be empty /]

 

Zakres szkoleń i ceny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Każde zamówienie przed jego realizacją podlega przeglądowi i potwierdzeniu przez Sprzedającego pod kątem w szczególności: - Prawidłowego dobrania licencji Zoho do rozmiaru firmy - Połaczenia/ integracji pomiędzy produktami Zoho - Aktualności ceny w ofercie Zoho i jej prawidłowości pod kątem miejsca przechowywania danych ( EU, US, inne) Zamknij