Zoho Business to serwis Online realizujący wszystkie codzienne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa w obszarze IT. Zapewnia współpracę w ramach przedsiębiorstwa, instalację sieci Intranet, natychmiastową rejestrację portali i domen.

  • Tworzenie domenlista_domen.jpg

Aktualnie w środowisku internetowym domeny stanowią o obecności firmy na rynku. Brak własnej domeny jest słabą stroną organizacji. Jednak ogromne koszty i brak informacji o tym, jak stać się właścicielem domeny często stanowi przeszkodę w nabyciu domeny dla organizacji. Identyfikacja właściwych serwisów, rezerwacja Twojej domeny oraz ustawienia hostingu kont email bywają uciążliwe. Zoho Business pomoże Ci w realizacji tych oraz innych potrzeb Twojej organizacji.

Tworzenie domeny z Zoho Business umożliwi Ci korzystanie z wielu serwisów Pakietu Zoho, miedzy innymi z kont Email, Kalendarza, Chatu, oferuje też zarządzanie dokumentami. Zapewnia pełną kontrolę DNS w celu dostosowania domeny do potrzeb Twojej organizacji. Zoho Business pozwala organizacjom na dodawanie domen, zakup nowych domen i tworzenie portali.

  • Dodawanie domenudana_rejestracja_domeny.jpg

W serwisach Zoho możesz wykorzystać posiadaną domenę, wystarczy, że dodasz nazwę domeny do Zoho Business, walidujesz ją w HTML lub CNAME i skonfigurujesz rekordy CNAME oraz MX. Po dodaniu i walidacji domeny w Zoho Business, możesz skonfigurować ustawienia DNS domeny tak, aby współpracowały z Zoho Business. 

A oto niektóre korzyści z konfiguracji domeny w Zoho Business:

  • Dostęp do Zoho Business przy użyciu URL domeny (przy użyciu URL domeny możesz otworzyć stronę logowania Zoho Business).
  • Wszyscy członkowie Twojej organizacji mogą uzyskać adresy email z nazwą Twojej domeny.
  • Zakup/Rejestracja domen

Zoho Business umożliwia Ci zakup dowolnej domeny (jeśli jest dostępna) w niskich cenach, bez konieczności zatrudniania konsultanta IT czy angażowania innych ekspertów.
Zakup nazwy domeny od zarejestrowanego partnera za pośrednictwem Zoho Business spowoduje automatyczną konfigurację nazwy Twojej domeny tak, aby współpracowała z serwisami Zoho.

  • Tworzenie portalitworzenie_portalu.jpg

Świadomość ograniczeń budżetowych małych organizacji sprawia, że Zoho Business daje alternatywę do tworzenia domen. Zoho Business pozwala na tworzenie adresu URL Portalu (jak na przykład .business.zoho.com) który nic nie kosztuje. Za każdym razem, kiedy potrzebujesz unikalnego adresu URL dla Twojej organizacji, zamiast kupować domenę możesz utworzyć portal.

Skontaktuj się z Nami

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress