Integracja na zamówienie

Zajmujemy się łączeniem ( integracją) Zoho CRM z systemami już wykorzystywanymi w firmie. Połączymy Zoho CRM z Twoim systemem. Zapewniamy możliwość synchronizacji bazy klientów, sprzedaży i rozliczeń z systemem księgowym. W przeciwnym kierunku, jeśli w firmie wykorzystywane jest oprogramowanie magazynowe, baza produktów Zoho CRM może być zasilana z zewnętrznej aplikacji. Zakres integracji, kierunki wymiany danych z poszczególnymi aplikacjami, sposób prezentowania ich w CRM są zawsze konfigurowane indywidualnie, w ramach wdrożenia systemu.

 

Popularne Integracje


Integracja Ebay Zoho CRM Paypal

 

Gotowe wtyczki Zoho CRM

Zoho CRM oferuje gotowe wtyczki do zewnętrznych produktów. Zarówno własnych jak i obcych. Możesz rozszerzać zakres wdrożenia systemu w swojej firmie praktycznie w nieograniczony sposób. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu API możesz połączyć z CRM własne programy używane już w firmie.


Pozostałe integracje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Każde zamówienie przed jego realizacją podlega przeglądowi i potwierdzeniu przez Sprzedającego pod kątem w szczególności: - Prawidłowego dobrania licencji Zoho do rozmiaru firmy - Połaczenia/ integracji pomiędzy produktami Zoho - Aktualności ceny w ofercie Zoho i jej prawidłowości pod kątem miejsca przechowywania danych ( EU, US, inne) Zamknij