Długie prezentacje przyprawiają o ból głowy każdego prowadzącego, szczególnie, gdy nie mają żadnych notatek poza tym, co się wyświetla na prezentacji.

Nowy widok Zoho pozwala na wyświetlanie slajdów wraz z notatkami, gdy na projektorze wyświetlają się tylko slajdy.

Zoho widok prezentera

Jak dobrze wykorzystać widok prezentera?

  • Prywatne wyświetlanie notatek – Widok pozwala Ci na zobaczenie notatek które zostały dodane podczas tworzenia prezentacji. Wyświetlają się tylko na twoim monitorze.
  • Śledź czas prezentacji – Przed każdą prezentacją informują Cię ile masz na nią czasu. Często spędza się za dużo lub za mało czasu na jednym slajdzie. Widok wyświetla Ci ile czasu już minęło, dzięki czemu wiesz ile możesz poświęcić uwagi na dany slajd.
  • Skorzystaj z slajdowego pióra – Prezenter może skorzystać z slajdowego pióra by zaznaczyć lub podkreślić istotne informacje. Wszystkie rzeczy wykonywane piórem na widoku prezentera dzieją się w tym samym momencie na prezentacji.
  • Możliwość przybliżania – Z taką możliwością, bez problemu można skupić się tylko na jakiejś części slajdu. Uatrakcyjnia to prezentacje i pozwala skuteczniej przekazywać informacje.
  • Przyciemniany ekran podczas prezentacji – Przyciemnianie ekranu podczas prezentacji pozwoli na skupienie na Tobie uwagę uczestników. Przydatne podczas czasu na pytania czy szerszego opisywania.

 

Potrzebujesz pomocy lub porady?

KONTAKT

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress