Warszawa 24 Marca 2010.
zohoproject.jpg
Zoho Projekty, czyli nasza usługa zarządzania projektami i współpracy przy nich, wystrzeliła jak strzała, gdy około 7 miesięcy temu wprowadziliśmy jej przeorganizowaną i odnowioną wersję.

Od tego czasu szeregi użytkowników naszego oprogramowania nieustannie rosną. Komentarze i wsparcie naszych nowych klientów nieodmiennie stanowi dla nas zachętę do dalszej wytężonej pracy i wzbogacania naszych usług.
Co najważniejsze, bezustannie udoskonalamy Zoho Projekty, poszerzając jego możliwości o coraz to nowe funkcje. Dziś chcielibyśmy podzielić się z wszystkimi naszymi klientami kilkoma ciekawymi usprawnieniami. Większość z nich jest bezpośrednim skutkiem wsparcia udzielonego nam przez naszych użytkowników.

Funkcje usługi Zoho Projekty 2.1

  • Ulepszone raporty on-line
  • Eksport danych projektu
  • Tworzenie ogłoszenia
  • Obserwacja tematu na forum
  • Dodawanie notatek do dokumentów

Ulepszone raporty on-line

W nowej wersji Zoho Projekty udostępniliśmy zestaw nowych raportów, które nie tylko zapewniają łatwość dostępu do informacji, lecz także mają bardzo przyjazny dla użytkownika wygląd – ogląda się je naprawdę świetnie!
Włożyliśmy wiele pracy w takie przygotowanie naszej usługi w ten sposób, by interfejs raportów był najbardziej jak się da intuicyjny, innowacyjny i wprawiał swym wyglądem w prawdziwy zachwyt, trafiając w sedno potrzeb biznesowych naszych klientów. Ale wspaniały wygląd to nie wszystko – nowe raporty to także wiele funkcji, a wśród nich zależności pomiędzy zadaniami wizualizowane wykresami Gantta, nowe raporty rejestru czasu pracy, statusu wszelkich projektów i szczegółowego zużycia przestrzeni dyskowej, a także raporty podsumowujące zadania użytkownika.
Co więcej, sprawiliśmy, aby możliwe stało się zdobycie natychmiastowego perspektywicznego przeglądu statusu ukończenia projektów oraz kamieni milowych we wszystkich projektach.

project-reports-tour.gif

Eksport danych projektu

Choć dane przechowywane w Zoho Projekty są chronione i dodatkowo zabezpieczone dzięki zapisom kopii bezpieczeństwa, to jednak wielu użytkowników chce przechowywać dodatkowe kopie w innych miejscach. Dlatego, aby nasi klienci mieli jak największy wybór takich środków zapisu, z autentyczną przyjemnością wprowadziliśmy funkcję pełnego eksportu projektu, umożliwiającego zapisanie całości danych projektowych w pojedynczym pliku i jego ściągnięcie w dowolne, wybrane przez użytkownika, miejsce.

data-backup-tour.gif

Utworzenie ogłoszenia

Administratorzy i menedżerowie mogą od teraz generować ogłoszenia dotyczące kluczowych zadań, informacji zwrotnych klienta, problemów krytycznych i innych kwestii. Dzięki temu zespół pracujący nad projektem dysponuje pełnią wiedzy o postępach prac nad projektem i wszystkich potrzebnych wydarzeniach związanych z jego realizacją.

project-announcement-tour.gif

Obserwacja tematu na forum

Fora projektowe są centrum, w którym w formie dyskusji, przekuwanych bezpośrednio w ważkie decyzje dotyczące projektów, zbiegają się opinie i pomysły uczestników wspólnej pracy. Nasi klienci mogą teraz śledzić te dyskusje, które szczególnie ich zainteresują, dzięki opcji obserwacji tematu na forum. Dzięki temu poszerza się zakres dostępu do informacji na temat najnowszych postępów w pracach ujętych w określonym temacie forum.

watch-topic-tour.gif

Dodawanie notatek do dokumentów

Nowa opcja dodawania pomocniczych notatek lub sugestii do załadowanych do projektu dokumentów pomaga naszym klientom w przystępny sposób zorientować się w nich i odnosić do nich w przyszłości, stanowiąc dodatkowe wsparcie dla usprawnienia obiegu informacji w zespole pracującym nad projektem.

add-notes-documents.png

Demozolta.jpgdarmowezielonawa.jpg

czat.gif

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress