Jak zapowiadaliśmy wcześniej, rok 2009 będzie rokiem integracji aplikacji Zoho.
Niedawno zaktualizowaliśmy Zoho Dokumenty oraz Zoho Mail integrując obie aplikacje.

Zoho Dokumenty wbudowane w Zoho Mail

integracja_z_mail.jpg

Kiedy następnym razem będziesz tworzył wiadomość email w Zoho Mail, w oknie nowej wiadomości zauważysz opcję ‚Załącz z Dokumentów’. Ta nowa funkcja pozwoli Ci na załączenie dokumentów z Zoho Dokumenty. Okno dialogowe Zoho Dokumenty zapewnia wybór dokumentów, które chcesz załączyć według różnych kryteriów – poprzez strukturę folderów, z Ostatnich Dokumentów lub według typu pliku.

 

 

Zoho Mail zintegrowany z Zoho Dokumenty

Integracja Zoho Dokumenty z Zoho Mail jest przydatna, kiedy chcesz załączyć dokument, w trakcie korzystania z poczty Zoho Mail. Lecz kiedy dokument, nad którym właśnie pracujesz w Zoho Dokumenty chcesz jak najszybciej przesłać, nie musisz otwierać aplikacji pocztowej, aby go załączyć. Dzięki integracji Zoho Mail z dokumentami możesz wysłać wiadomość bezpośrednio z Zoho Dokumenty.

integracja_z_mail2.jpgTeraz, aby wysłać dokument, korzystając z Zoho Dokumenty, wystarczy abyś kliknął ikonę Email znajdującą się obok nazwy dokumentu a otworzy się okno nowej wiadomości Zoho Mail z automatycznie załączonym dokumentem. Ponieważ okno tworzenia wiadomości pochodzi z Zoho Mail, w Zoho Dokumenty dostępne są wszystkie funkcje poczty, włącznie z książką adresową.

Jeśli chcesz wysłać wiele plików, wystarczy, że wybierzesz te pliki w Zoho Dokumenty, klikniesz prawym przyciskiem myszy i wybierzesz opcję ‚Wyślij Wiadomość’.

Oprócz tego, załączniki z Zoho Mail możesz otworzyć korzystając z edytora tekstu Zoho Writer, arkusza kalkulacyjnego Zoho Sheet lub aplikacji Zoho Prezentacja, ale o tym pewnie już wiedziałeś.

Integracja Zoho Mail oraz Zoho Writer to znaczący krok na drodze do jeszcze lepszego zespolenia aplikacji pakietu Zoho. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie użyteczna.

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress