ZPartner Zoho Meetup – Grupy użytkowników Zoho

Jest to cykl spotkań mający na celu przedstawienie konfiguracji i możliwości Zoho tak, abyś w pełni wykorzystywał systemy Zoho w pracy. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów z polskim partnerem Zoho, ekspertami ds. produktów Zoho i co najważniejsze, innymi użytkownikami w Twojej okolicy, których również serdecznie zapraszamy. Regularne spotkania z grupą użytkowników to świetny sposób, aby uczyć się od siebie nawzajem i dzielić się swoimi rozwiązaniami.

ZPartner Zoho Meetup – User Group #4


Już w czerwcu rusza kolejny tour ZPartner Zoho Meetup. Tradycyjnie odwiedzimy Warszawę i Wrocław, jednak swoich sił w budowaniu społeczności Zoho w Polsce spróbujemy odwiedzając Poznań Wprowadzimy tam użytkowników w świat aplikacji Zoho i powiemy jak ważną role pełni budowanie społeczności Zoho i przedstawimy nowości z Zoholics 2019. Natomiast w Warszawie uczestnicy dowiedzą się o nowych aplikacjach, które zrewolucjonizowały działania marketingowe i wprowadziły je na wyższy poziom. Pokażemy jak za pomocą aplikacji Zoho Commerce zarządzać sklepem internetowym od zbudowania strony po wprowadzenie na rynek swojej marki. Spotkanie zakończymy prezentacją zaawansowanych aplikacji w Zoho Creator i nowościami z Zoholics 2019. We Wrocławiu pokażemy jak tworzyć niesamowite aplikacje nie będąc programistą w Zoho Creator. Dla zwolenników Zoho CRM ciekawą kwestią będzie tworzenie automatyzacji i workflows w celu zautomatyzowania procesów. Spotkanie zakończy prezentacja nowości z Zoholics 2019.

Potwierdź swoją obecność, abyśmy mogli zarezerwować Twoje miejsce. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne!


Poznań User Group #1 – Adres: Ogrodowa 12 Conference Center – ul. Ogrodowa 12, 61-821 Poznań, sala 300
Warszawa User Group #4 – Adres: Cube Centre, Ul. Piękna 24/26A, 00-549 , (1 piętro), Śródmieście, Warszawa
Wrocław User Group #4 – ODWOŁANY!
ZPartner Zoho Meetup – User Group #3

Serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie użytkowników Zoho. Już w lutym do miast, w których tworzymy polską społeczność użytkowników Zoho dołączy Kraków. Wprowadzimy tam użytkowników w świat aplikacji Zoho i powiemy jak ważną role pełni budowanie społeczności Zoho. Natomiast w Warszawie zrobimy krok na przód i pokażemy jak tworzyć niesamowite aplikacje nie będąc programistą w Zoho Creator. Dla zwolenników Zoho CRM ciekawą kwestią będzie tworzenie automatyzacji i workflows w celu zautomatyzowania procesów. Wrocław zaczarujemy narzędziami wspierającymi działania marketingowe – Zoho Campaigns, oraz przedstawimy sztuczną inteligencję ZIA, która wspiera użytkowników w codziennej pracy oferując przydatne informacje i nie tylko.
Tradycyjnie na każdym spotkaniu chętnie podzielimy się doświadczeniem w pracy z Zoho oraz przedstawimy nowości z ostatniego miesiąca.Potwierdź swoją obecność, abyśmy mogli zarezerwować Twoje miejsce. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne !

Wrocław User Group #3 – Adres: IdeaPlace, Pl. Solny 15 (piętro 2), 50-062, Stare Miasto, Wrocław
Warszawa User Group #3 – Adres: Cube Centre, Ul. Piękna 24/26A, 00-549 , (1 piętro), Śródmieście, Warszawa
Kraków User Group #1 -ODWOŁANY!
ZPartner Zoho Meetup – User Group #2

Tematem przewodnim drugiego spotkania będzie Customizacja Zoho CRM. Uczestnicząc dowiesz się o sposobach konfiguracji Zoho CRM i jego możliwościach. Mając świadomość jak bardzo ważną rolę we współczesnym przedsiębiorstwie odgrywa marketing, przedstawimy aplikacje Zoho, które możesz w tym celu wykorzystać oraz integracje, które pozwolą Ci śledzić i raportować wyniki działań marketingowych. Zorganizujemy również panel dyskusyjny, podczas którego użytkownicy Zoho wymienią się swoimi doświadczeniami. Na spotkaniu tradycyjnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy nowości z ostatniego miesiąca.


 

Potwierdź swoją obecność, abyśmy mogli zarezerwować Twoje miejsce. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne !


 

Wrocław User Group #2
Warszawa User Group #2
Gdańsk User Group #2
ZPartner Zoho Meetup – User Group #1

Podczas pierwszego spotkania wprowadzimy uczestników w świat produktów Zoho, wymienimy się wspólnymi doświadczeniami w pracy z systemami oraz zaprezentujemy nowości 2018 w Zoho CRM. Udział w spotkaniu jest dobrym sposobem na to, aby konfiguracja Zoho stała się przyjemniejsza!

Potwierdź swoją obecność, abyśmy mogli zarezerwować Twoje miejsce. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne !

Wrocław User Group #1
Warszawa User Group #1
Gdańsk User Group #1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress