ZPartner Zoho Meetup – Grupy użytkowników Zoho

Jest to cykl spotkań mający na celu przedstawienie konfiguracji i możliwości Zoho tak, abyś w pełni wykorzystywał systemy Zoho w pracy. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów z polskim partnerem Zoho, ekspertami ds. produktów Zoho i co najważniejsze, innymi użytkownikami w Twojej okolicy, których również serdecznie zapraszamy. Regularne spotkania z grupą użytkowników to świetny sposób, aby uczyć się od siebie nawzajem i dzielić się swoimi rozwiązaniami.


 

ZPartner Zoho Meetup – User Group #2

Tematem przewodnim drugiego spotkania będzie Customizacja Zoho CRM. Uczestnicząc dowiesz się o sposobach konfiguracji Zoho CRM i jego możliwościach. Mając świadomość jak bardzo ważną rolę we współczesnym przedsiębiorstwie odgrywa marketing, przedstawimy aplikacje Zoho, które możesz w tym celu wykorzystać oraz integracje, które pozwolą Ci śledzić i raportować wyniki działań marketingowych. Zorganizujemy również panel dyskusyjny, podczas którego użytkownicy Zoho wymienią się swoimi doświadczeniami. Na spotkaniu tradycyjnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy nowości z ostatniego miesiąca.


 

Potwierdź swoją obecność, abyśmy mogli zarezerwować Twoje miejsce. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne !


 

Wrocław User Group #2
Warszawa User Group #2
Gdańsk User Group #2
ZPartner Zoho Meetup – User Group #1

Podczas pierwszego spotkania wprowadzimy uczestników w świat produktów Zoho, wymienimy się wspólnymi doświadczeniami w pracy z systemami oraz zaprezentujemy nowości 2018 w Zoho CRM. Udział w spotkaniu jest dobrym sposobem na to, aby konfiguracja Zoho stała się przyjemniejsza!

Potwierdź swoją obecność, abyśmy mogli zarezerwować Twoje miejsce. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne !

Wrocław User Group #1
Warszawa User Group #1
Gdańsk User Group #1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress