Zoho People

Zarządzanie kadrami firmy. Procedury wewnętrzne (urlopy, szkolenia, zatrudnianie i zwalnianie pracowników, intranet).

Załóż konto Zoho People

Zoho People

Zautomatyzuj zarządzanie HR i skup się na tym co najważniejsze – twoich pracownikach


 • Zarządzanie w jednym miejscu

  Zoho People pozwala na zarządzaniu HR oraz programami socjalnymi z jednego miejsca. Dzięki temu łatwiej niż kiedykolwiek przyciągniesz, zatrzymasz i wynagrodzisz największe talenty. Jednocześnie obniżając koszty oraz oszczędzając czas, integrujesz i dostosowujesz wysiłki HR do reszty firmy.

 •  

 • Łatwe i elastyczne modyfikowanie

  Zoho People pozwala w łatwy sposób na stworzenie własnych formularzy oraz pól, które będą pasować do działań oraz procedur twojej firmy. Elastyczność aplikacji pozwoli Ci być na bieżąco, mimo zmian zasad i regulacji.

 • Inteligentna automatyzacja

  Poprzez automatyzację większości codziennych zadań HR, Zoho People eliminuje nadmiar pracy, zwiększa dokładność i upewnia się, że wszystkie twoje dane są aktualne i kompletne. Zautomatyzowane przypomnienia i powiadomienia powodują, że skupiasz się na zadaniach i robisz je na czas.

 •  

 • Samoobsługa

  W pełni mobliny system samoobsługi pozwala pracownikom i menadżerom na uzyskanie dostępu do ich danych HR w każdym momencie i miejscu. Spędzisz mniej czasu na odpowiadanie na pytania, za to więcej na realizowaniu swojej wizji. Twój zespół będzie bardziej zaangażowany, dzięki możliwości wpływania i kontroli ich własnej pracy.

Twoje korzyści:

 1. Proste w użytkowaniu: Trudno rozwinąć firmę, gdy ta utyka już na poziomie obsługi aplikacji. Zoho People jest szybkie w wdrażaniu i łatwe w korzystaniu. Szybko przyzwyczaisz się do aplikacji, przez co będzie więcej czasu na skupieniu się na tym co ważne.
 2. Brak kontraktów i zobowiązań: Zoho nigdy nie będzie zmuszać Cię do długoterminowych kontraktów. Możesz płacić w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – miesięcznie lub rocznie.
 3. Solidne zabezpieczenia: Dane twoich pracowników są zbyt ważne by pozostawić je niezabezpieczone. Zoho chroni je za pomocą 265-bitowego szyfrowania SSL oraz programów zabezpieczających z 99,9% czasem działania.
 4. Zawsze na bieżąco: Z Zoho People nic nie musisz kupować ani instalować. Zoho za Ciebie zajmuje się hostingiem, aktualizacjami oraz konserwacjami. Zajmują się tym, w czym są najlepsi, by umożliwić to i Tobie.
 5. Dobra Cena: Zoho nie tylko zapewnia Ci najlepszy online HRIS(Human Resource Information System), ale także oferuje przystępną cenę. Oferta Zoho zaczyna się już od 39$. Można płacić rocznie lub miesięcznie, jak Ci wygodniej.>
 6. Inteligentna integracja: Przy tworzeniu konta Zoho People, dostajesz także dostęp do zestawu biznesowych aplikacji takich jak Recruit, CRM, Docs, Mail, Projects oraz wielu innych.

Wypróbuj konto Zoho People