Zarządzanie kadrami firmy. Procedury wewnętrzne (urlopy, szkolenia, zatrudnianie i zwalnianie pracowników, intranet).

Załóż konto Zoho People

Zoho People

Zautomatyzuj zarządzanie HR i skup się na tym co najważniejsze – twoich pracownikach


 • Zarządzanie w jednym miejscu

  Zoho People pozwala na zarządzaniu HR oraz programami socjalnymi z jednego miejsca. Dzięki temu łatwiej niż kiedykolwiek przyciągniesz, zatrzymasz i wynagrodzisz największe talenty. Jednocześnie obniżając koszty oraz oszczędzając czas, integrujesz i dostosowujesz wysiłki HR do reszty firmy.

 •  

 • Łatwe i elastyczne modyfikowanie

  Zoho People pozwala w łatwy sposób na stworzenie własnych formularzy oraz pól, które będą pasować do działań oraz procedur twojej firmy. Elastyczność aplikacji pozwoli Ci być na bieżąco, mimo zmian zasad i regulacji.

 • Inteligentna automatyzacja

  Poprzez automatyzację większości codziennych zadań HR, Zoho People eliminuje nadmiar pracy, zwiększa dokładność i upewnia się, że wszystkie twoje dane są aktualne i kompletne. Zautomatyzowane przypomnienia i powiadomienia powodują, że skupiasz się na zadaniach i robisz je na czas.

 •  

 • Samoobsługa

  W pełni mobliny system samoobsługi pozwala pracownikom i menadżerom na uzyskanie dostępu do ich danych HR w każdym momencie i miejscu. Spędzisz mniej czasu na odpowiadanie na pytania, za to więcej na realizowaniu swojej wizji. Twój zespół będzie bardziej zaangażowany, dzięki możliwości wpływania i kontroli ich własnej pracy.

Twoje korzyści:

 1. Proste w użytkowaniu: Trudno rozwinąć firmę, gdy ta utyka już na poziomie obsługi aplikacji. Zoho People jest szybkie w wdrażaniu i łatwe w korzystaniu. Szybko przyzwyczaisz się do aplikacji, przez co będzie więcej czasu na skupieniu się na tym co ważne.
 2. Brak kontraktów i zobowiązań: Zoho nigdy nie będzie zmuszać Cię do długoterminowych kontraktów. Możesz płacić w sposób, który najbardziej Ci odpowiada – miesięcznie lub rocznie.
 3. Solidne zabezpieczenia: Dane twoich pracowników są zbyt ważne by pozostawić je niezabezpieczone. Zoho chroni je za pomocą 265-bitowego szyfrowania SSL oraz programów zabezpieczających z 99,9% czasem działania.
 4. Zawsze na bieżąco: Z Zoho People nic nie musisz kupować ani instalować. Zoho za Ciebie zajmuje się hostingiem, aktualizacjami oraz konserwacjami. Zajmują się tym, w czym są najlepsi, by umożliwić to i Tobie.
 5. Dobra Cena: Zoho nie tylko zapewnia Ci najlepszy online HRIS(Human Resource Information System), ale także oferuje przystępną cenę. Oferta Zoho zaczyna się już od 39$. Można płacić rocznie lub miesięcznie, jak Ci wygodniej.>
 6. Inteligentna integracja: Przy tworzeniu konta Zoho People, dostajesz także dostęp do zestawu biznesowych aplikacji takich jak Recruit, CRM, Docs, Mail, Projects oraz wielu innych.

Wypróbuj konto Zoho People

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress