Warszawa 26 Stycznia 2011.

ZohoCreatorZoho Projekty zyskały lepszy wygląd i wiele nowych, przydatnych opcji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy trwały prace nad interfejsem Zoho Projektów, tak aby stał się jeszcze bardziej przyjazny i funkcjonalny. Dużą pomocą wykazali się nasi klienci, którzy nadesłali sporo trafnych komentarzy oraz inspirujących sugestii. Nadchodzące zmiany zapowiadaliśmy już częściowo na naszej stronie internetowej; być może zapoznałeś się z nimi także na http://preprojects.zoho.com. Dzisiaj z przyjemnością możemy ogłosić, że Zoho Projekty uzyskały nowy, świeży interfejs oraz sporo nowatorskich, korzystnych dla użytkownika rozwiązań.

 

 

Wiemy, że używasz Zoho Projektów  dla rozwinięcia swojej działalności biznesowej, łącząc się z klientami oraz zespołami projektowymi. Teraz chcemy ułatwić Tobie pracę z Zoho Projektami . Mamy nadzieję, że dzięki nowemu, przyjaźniejszemu w obsłudze interfejsowi, będziesz mógł planować, komunikować się i współpracować z jeszcze większą korzyścią oraz efektywnością niż dotychczas.
 
news11-5_8male
Oto krótkie streszczenie zmian:
 
Zadania i kamienie milowe
Łatwy w obsłudze interfejs do zarządzania zadaniami i rozszerzona strona ze szczegółami poszczególnych zadań ze zwiększoną ilością informacji – notki zadaniowe, godziny logowania, zależność, ostatnie aktualizacje. Poza tym, masz dostęp do szczegółowych wizualizacji (w formie specjalnych raportów) otwartych i zakończonych zadań, listy zadań i kamieni milowych.
news11-3

Importuj swoje kontakty
Możesz w bardzo prosty sposób importować kontakty i użytkowników ze swoich kont Zoho CRM i Zoho Business. Z konta Zoho CRM będziesz mieć możliwość zaimportowania swojego projektu, lecz także wszystkich użytkowników. Dzięki temu bez problemu dodasz nawet bardzo dużą ilość użytkowników.

 

news11-4
 
Sprawozdania kontekstowe
Usunęliśmy zakładkę „Raporty”. Nie martw się – zamiast tego, możesz natychmiast zobaczyć raporty kontekstowe w odpowiednich zakładkach. Najważniejszymi, nowymi opcjami są przede wszystkim raporty zadaniowe (w dziale „Zadania i kamienie milowe”) oraz następujące zakładki: błędy, lista obecności i upload plików.
 
 
news11-3_5

 
Niestandardowe filtry
Zacznij tworzyć własne niestandardowe filtry, bazujące na użytkownikach, statusie oraz priorytetowości i kształtuj własny obraz sytuacji na podstawie filtrów w module błędów zawartym w Projektach Zoho.

Project Dashboard oraz grupowy czat
Dashboard został uzupełniony o sprawozdania z aktualnego stanu postępu i błędów (w ramach przeglądu projektu). W trakcie przebywania na czacie, będziesz mógł bez problemu odnaleźć poszczególne pokoje, a następnie od razu rozpocząć dyskusję

 
Najlepiej sprawdź sam nowy interfejs użytkownika, który dostępny jest na http://www.zoho.com/projects. Chcielibyśmy poznać również Twoją opinię oraz ewentualne pomysły odnośnie kolejnych zmian w projektach Zoho. Jeśli masz jakieś uwagi, prosimy o kontakt na maila info@zpartner.pl
 

Demozolta.jpgdarmowezielonawa.jpg

czat.gif

 

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress