Bez względu na to czy prowadzisz firmę, pracujesz w biurze, wykonujesz wolny zawód, czy wykorzystujesz komputer wyłącznie do celów prywatnych, każdego dnia korzystasz z oprogamowania zainstalowanego na Twoim komputerze. Ale co w wypadku, kiedy nie masz przy sobie komputera z Twoimi dokumentami i bazą danych a informacje są Ci natychmiast potrzebne?

    Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. zpartner.pl oferuje Ci produkty i usługi z których możesz korzystać wyłącznie za pomocą internetu. Nasze produkty poziomem zaawansowania nieustępującą tradycyjnym aplikacjom biurowym i biznesowym, przewyższają je jednak elastycznością oraz łatwością dostępu do danych. Dostarczamy produkty i usługi które doskonale sprawdzają się przy tworzeniu dokumentów ( Office), w pracy nad rozpoczętym projektem ( Projects), kontroli realizacji zadań handlowych ( CRM) i wiele innnych. Wystarczy połączenie z Internetem. Jest to idealna propozycja dla firm lub grup ludzi pracujących wspólnie, ale w różnych lokalizacjach.

    Ambicją naszą jest być dostawcą informatyki dla firm w szczególności wspierających funkcje sprzedaży, marketingu i pracy zespołowej. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów i usług w obszarach:

 

marketingu internetowego,

tworzenia stron www, handlu w internecie,

wspierania sprzedaży,

kadrowo-płacowe,

informatycznych.

 

    Nasze rozwiązania budujemy na bazie produktów dostępnych w internecie. Korzystamy przede wszystkim z rozwiązań Google.com oraz Zoho.com

Kategorie: Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress