Sygnały sprzedażowe

11-04-2018 16:14:00 By Miron Matecki

Sygnały sprzedażowe w Zoho CRM

Połącz wszystkie swoje kanały komunikacji w sposób zorganizowany i dotrzyj do każdego potencjalnego klienta. Dzięki sygnałom sprzedażowym będziesz wiedział więcej na temat interakcji z klientami i usprawnisz komunikację. Zastanawiasz się jak klienci angażują się w Twoją stronę? Czy reagują na Twoje kampanie e-mailingowe? Co mówią o Tobie w mediach społecznościowych? Sygnały sprzedażowe w Zoho CRM dostarczają analitykę i powiadomienia w czasie rzeczywistym o aktywnościach Twoich klientów.
Obejrzyj video

Śledź otwarcia maili w czasie rzeczywistym

Wysyłasz do swoich potencjalnych klientów maile i nie możesz doczekać się odpowiedzi? Zastanawiasz się, czy przeczytali wiadomość? Dzięki powiadomieniom w sygnałach sprzedażowych będziesz wiedział natychmiast, kiedy Twoi klienci otwierają maila lub klikają w link w mailu.  

Szybkie odpowiedzi. Szczęśliwi klienci

Połącz informacje z różnych źródeł, aby Twój zespół wiedział więcej o klientach z którymi prowadzi rozmowy. Sygnały sprzedażowe wyślą Ci powiadomienie w czasie rzeczywistym, gdy klient wejdzie w interakcję z Tobą lub Twoją firmą w mediach społecznościowych, dzięki czemu możesz od razu zareagować.

Sygnały dopasowane do Twojego zespołu

Filtruj powiadomienia. Wybierz tylko ważne dla Ciebie sygnały sprzedażowe. Jeśli jesteś firmą typu B2B, która nie używa strategii sprzedaży w mediach społecznościowych, wycisz te powiadomienia i skup się tylko na tych, które są dla Ciebie ważne, takich jak zgłoszenia serwisowe do obsługi klienta.

Gromadź sygnały w CRM dzięki integracji z aplikacjami innych firm

Gdy korzystasz z wielu aplikacji do prowadzenia firmy, denerwujące jest ciągłe przełączanie się między nimi w celu sprawdzania powiadomień. Sygnały sprzedażowe w Zoho przenoszą  powiadomienia z wielu aplikacji do jednego miejsca. Wszystko, co musisz zrobić, to zintegrować aplikacje innych firm, których używasz z CRM za pośrednictwem interfejsów API. Oferujemy także natywne integracje, takie jak Zoho Survey i Zoho Campaigns.
Added to cart
- There was an error adding to cart. Please try again.
Quantity updated
- An error occurred. Please try again later.
Deleted from cart
- Can't delete this product from the cart at the moment. Please try again later.